Teledysk ślubny Śląsk

Teledysk ślubny Śląsk

Teledysk ślubny Śląsk to krótka forma filmu podsumowującego Wasze wesele. Nazywany jest też klipem ślubnym, czy po prostu określa się go jako skrót z wesela. Cześć! Nazywam się Łukasz Fedorczyk i chętnie stworzę dla Was nietuzinkowy i nowoczesny teledysk ślubny, ale nie tylko!

Od kilkunastu lat zajmuję się produkcją nowoczesnych filmów ślubnych. Każdego roku teledyski ślubne, które tworzę głównie na Śląsku, powodują uśmiech na wielu twarzach. To właśnie dzięki filmom z wesela sprawiam, że te niezwykłe momenty wracają. Cieszę się, że tutaj jesteś i postaram się w skrócie opowiedzieć Ci jak pracuję i jak wyglądają tworzone przeze mnie teledyski ślubne.
Teledysk ślubny Śląsk

Śląsk – to tutaj tworzę teledyski ślubne

Śląsk to moje miejsce. To tutaj, w Gliwicach, mieszkam, żyję i pracuję. To właśnie na Śląsku, tworzę niezwykłe filmy z wesel, ślubów, a także plenery ślubne. Oczywiście, nie jestem zamknięty i często wyjeżdżam w różne części Polski oraz za granicę, by tam – razem z Wami – tworzyć plenery ślubne.

Zobacz teledysk ślubny Śląsk

Teledysk ślubny – co to jest?

Wiele osób zastanawia się czym tak naprawdę jest teledysk ślubny. Otóż jest to krótka forma podsumowania całego wesela. To film przedstawiający Wasz najważniejszy dzień w skrócie. Moje teledyski ślubne zaczynam tworzyć już rano. Towarzyszę Wam podczas przygotowań, następnie podczas błogosławieństwa, ślubu, pierwszego tańca, zabawy, krótkiego pleneru w dniu ślubu aż do oczepin. Oczywiście – tworzę dla Was też dłuższy film. Zazwyczaj trwa on między 30 a 45 minut. Dodatkowo otrzymujecie właśnie teledysk ślubny Śląsk. W moim wykonaniu tego rodzaju filmy mają od 3-5 minut. To krótka forma filmowa, dzięki czemu możecie ją oglądać zawsze, gdy macie na to ochotę. Łatwo zaprezentujecie ją na Facebooku, Instagramie czy po prostu pokażecie znajomym podczas domówki.

Teledysk ślubny – jak wyglada?

Tworzone przeze mnie teledyski ślubne mają zazwyczaj kilka elementów wspólnych. Oto one:

  • film w jakości 4K
  • ujęcia slow motion (zwolnione tempo)
  • ujęcia z drona
  • krótki plener w dniu wesela
  • kadry z przygotowań
  • kadry ze ślubu
  • fragment przysięgi
  • fragment pierwszego tańca
  • kadry z tańców, zabaw, konkursów

Teledysk ślubny w stylu boho

Tworzę filmy z wesel w różnych klimatach. Do każdego z nich dobieram odpowiednią kolorystykę. Wiadomo, że film z wesel w stylu glamour mają bardziej nasycone kolory, natomiast teledysk ślubny w stylu boho, czy industrialnym będzie miał kolory bardziej wybledzone, delikatniejsze.

Śląsk – niezwykłe miejsca na plener ślubny

Nasz region jest piękny. Mimo że często niedoceniany. Oprócz takich miejsc na sesje ślubne jak Nikiszowiec, gliwicka Palmiarnia, czy góra Zborów są jeszcze inne, mniej popularne miejsca. To właśnie tam można stworzyć cudowne ujęcia do filmów ślubnych. Wszystko zależy od tego, w jakim klimacie chcecie utrzymać Wasz film.

Ze Śląska do Włoch i Hiszpanii

Z moimi parami wyjeżdżam również na sesje zagraniczne. Popularne kierunki to Włochy i Hiszpania. To tam tworzymy niezapomniane sesje plenerowe. Morze, jeziora, sesje w miastach i na plaży. Wszystko możemy razem stworzyć. Właściwie ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Dlaczego ja do stworzenia teledysku ślubnego Śląsk?

Odpowiedź jest prosta: wybierając mnie – wybieracie profesjonalistę z otwartą głową, który kocha swoją pracę i dba o każdy szczegół. Od kilkunastu lat staram się, by każdy film ze ślubu i wesela był wyjątkową pamiątką. Uwielbiam opowiadać historie miłosne. Moja praca to moja pasja. Inwestuję nie tylko w sprzęt, ale również w swoją wiedzę. Kreatywnie podchodzę do wielu zagadnień ślubnych i staram się, by połączyć tradycyjny film z nowoczesną formą.
Teledysk ślubny Śląsk
Jeśli szukacie kamerzysta Śląsk, który będzie dyskretny podczas Waszego wielkiego dnia, ale podpowie, gdy będzie taka potrzeba. Takiego, który stworzy niezwykły film z wesela, teledysk ślubny i plener, to napiszcie do mnie. Wierzę, że wspólnie uda nam się zrobić film Waszych marzeń.

Zapraszam do przeczytania innych artykułów związanych z tematyką ślubną

Posty powiązane