Barman na wesele Śląsk

Barman na wesele Śląsk

Barman na wesele Śląsk oraz ciężki dym do pierwszego tańca – to dwie atrakcje, które zawsze polecam parom młodym. Dlaczego warto mieć barmana na swojej imprezie?

Są osoby, które potrafią doskonale bawić się bez kropli alkoholu. Wiadomo jednak, że wielu ludzi nie wyobraża sobie wesela bez procentów. Czy jednak popularna “czysta” wystarczy? Coraz częściej pary młode decydują się na zatrudnienie profesjonalnego barmana. Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł.

Barman to pewnego rodzaju atrakcja

Sporo spośród Waszych gości nie chodzi często do lokali, na imprezy, czy wesela. Nie mają się na co dzień kolorowych drinków. Nie mają możliwości spróbowania czegoś innego, niż wódki z sokiem pomarańczowym lub whisky z colą. Dlatego właśnie uważam, że barman to atrakcja. Dzięki jego usługom możecie zapewnić swoim gościom świetnie przygotowane koktajle, z którymi na pewno chętnie zrobią sobie zdjęcie.

Barman na wesele Śląsk

Część ludzi po prostu nie lubi wódki, czy piwa. Warto więc zadbać o to, by mogli znaleźć na sali jakieś procenty. Dobrym pomysłem jest ustawienie stołu z innego rodzaju alkoholami – jak wino, whisky, gin. Najlepiej jednak wynająć barmana. Będzie serwował gościom odpowiednio przygotowane napoje alkoholowe. Zarówno goście, jak i państwo młodzi organizujący wesele mogą dokonać wyboru spośród kilku propozycji.
Barman na wesele Śląsk
Jeśli barman ma ciekawą osobowość, to również jest to dodatkowym plusem. Zabawi gości ciekawą rozmową, podczas przygotowywania napoju. Ważne jednak, by potrafił również wykonać kilka sztuczek barmańskich. W ich zawodzie liczy się tzw. show. Dlatego wybierajcie sprawdzonych barmanów, którzy kończyli kursy. Muszą też radzić sobie z szybkim przygotowywaniem drinków, bo czasem kolejka do baru jest spora.

Jeśli macie wielu gości na weselu, to zastanówcie się nad duetem barmańskim. Usprawni to ich pracę, a goście nie będą musieli czekać kilkunastu minut w kolejce.

Bar dobrany do charakteru wesela

Wielu barmanów ma w swojej ofercie kilka różnych barów. Chodzi o to, by dopasować się do charakteru wesela. Jeśli macie imprezę w stylu glamour to raczej nie sprawdzi się bar w stylu boho. I odwrotnie. Warto więc zapytać swojego barman Śląsk o tę kwestię. Tak, by wystrój na sali oraz wszystkie dodatki były spójne.
Barman na wesele Katowice

Ile alkoholu kupić na wesele?

To pytanie często spędza sen z powiek przyszłych nowożeńców. Zastanawiają się nad tym ile wódki powinno przypadać na osobę. Jak to policzyć? Pomoże w tym na pewno manager sali weselnej. To on ma największe doświadczenie w tej kwestii. Możecie też zapytać przyjaciół, którzy niedawno organizowali wesele.

Barman na wesele Śląsk z własnym alkoholem

Druga sprawa to alkohol dla barmana. Kupowanie alkoholu z umiarem może być ważną rzeczą. Wystarczy zapytać swoich gości, czy wolą drinka czy wino, zapraszając ich. Następnie wspólnie z barmanem ustal ilość alkoholu odpowiednią do wypicia przez 1 osobę dorosłą. Po przeliczeniu możemy określić ilość do kupienia. Niektórzy barmani oferują wyłącznie swoje usługi, a o alkohol muszą zadbać pary młode, inni zapewniają kompleksową usługę. Porównajcie ceny, zobaczcie, co opłaca się Wam najbardziej.
Barman na wesele Gliwice

Gdzie szukać barmana na wesele?

Najlepiej wybrać osobę z polecenia. Byliście na weselu i smakowały Wam drinki? Wyślijcie zapytanie do osoby, która je przygotowywała. Warto też zapytać znajomych, którzy korzystali z takich usług. Jeśli organizujecie wesele na Śląsku to wpiszcie w wyszukiwarce barman Katowice, barman Gliwice, barman Tychy, barman na wesele Śląsk. Na pewno znajdziecie listę osób świadczących te usługi. Poczytajcie opinie, umówcie się na spotkanie i wybierzcie najlepszego.

Ja osobiście polecam Dominika Kędzierskiego z Avangarda Bar. Ma dobre opinie par młodych. Spotkałem go na wielu weselach i jest mega sympatyczną osobą, przygotowuje świetne drinki i ma różne bary do wyboru. Doskonałym wyborem będzie również Shake Lab z Gliwic. Korzystałem z ich usług na swoim weselu i goście bardzo chwalili zarówno obsługę, jak i serwowane drinki.

Posty powiązane