Filmowiec ślubny Katowice

DSC_0414-kopia

Sala weselna już wybrana? Fotograf znaleziony? Macie już suknię i garnitur na ślub? To teraz czas na jeszcze jedną decyzję. Pozostał Wam do wyboru filmowiec ślubny. Katowice, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, Będzin, Ruda Śląska, Chorzów, a ogólnie mówiąc Śląsk to moje miejsca pracy.

Nazywam się Łukasz Fedorczyk i jestem filmowcem ślubnym. Jeśli więc szukasz kamerzysty, który stworzy dla Was niesamowity film z wesela, to doskonale trafiliście. Zaraz postaram się Was przekonać dlaczego!
filmowiec ślubny Katowice

Filmowiec ślubny Katowice – dlaczego ja?

Odpowiedź może być prosta: bo stworzę dla Was najpiękniejszy film ślubny. Jednak może być też bardziej rozbudowana i dzisiaj postawię na tę drugą opcję.
Jeśli szukacie filmowca ślubnego w Katowicach, Gliwicach, Sosnowcu czy Dąbrowie Górniczej powinniście zwrócić uwagę na kilka aspektów. Są to między innymi:

  • w jakiej rozdzielczości jest film
  • jakie doświadczenie ma filmowiec
  • ile filmów ze ślubów i wesel zrealizował
  • jakie ma opinie dany filmowiec
  • jak ubiera się do swojej pracy na weselach
  • czy jest kontaktowy i kreatywny

filmowiec ślubny Katowice
Zaczynając od początku. Wszystkie moje filmy realizuję w rozdzielczości 4K, co gwarantuje najwyższą jakość. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi filmowemu, z którego korzystam, jestem w stanie stworzyć film zawierający nie tylko ujęcia w zwolnionym tempie, z piękną kolorystyką, ale również wykorzystuję ujęcia z drona. Posiadam licencję wydaną przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, więc macie pewność, że dronem latam w sposób bezpieczny i pewny. Dodatkowo korzystam z profesjonalnego osprzętu do kamery m.in. gimbal, profesjonalne statywy, głowice i stabilizatory.

Jeśli chodzi o doświadczenie, to posiadam na swoim koncie wiele zrealizowanych produkcji ślubnych. Celowo nie podaję konkretnej liczby, bo każdego miesiąc przybywa ich w szybkim tempie. Więc liczba, która byłaby aktualna w lutym, nie będzie już aktualna w lipcu. Stworzyłem mnóstwo wspaniałych filmów, również za granicą. Zapraszam na spotkanie, podczas którego będę mógł zaprezentować Wam moje produkcje.

Szukacie jakie opinie ma fedorczyk.pl, to odpowiedź jest prosta: bardzo dobre. Moje pary młode nie tylko chwalą mnie w internecie, ale przede wszystkim polecają mnie swojej rodzinie i znajomym. Marketing szeptany jest formą największego docenienia, ponieważ zadowolony klient poleca dalej. W tym miejscu chcę podziękować wszystkim, którzy mówią o mnie dobrze!

Jeśli prześledziliście moją stronę internetową, to wiecie, że jako filmowiec ślubny Katowice ubieram się odpowiednio do okazji. Wasze wesele to wielki dzień, dlatego nie pozwalam sobie na pracę w koszulce polo, czy krótkich spodniach. Marynarka, koszula – to elementy obowiązkowe mojego ubioru do pracy. Szanuję moich klientów, dlatego ubieram się elegancko. Pozwala mi to też wtopić się w tłum, dzięki czemu ujęcia bawiących się gości są naturalne. Pracuję dyskretnie.

Moim zdaniem jestem kontaktowy i kreatywny. Jednak tę ocenę pozostawiam Wam. Chętnie spotkam się z Wami, pokażę zrealizowane filmy ślubne, zaprezentuję się jako filmowiec ślubny Katowice, opowiem o tym jak pracuję i jak wygląda tworzenie filmu.

Jak wygląda praca filmowca ślubnego?

Dzisiaj praca filmowca, który realizuje filmy ze ślubów i wesel bardzo różni się od pracy kamerzystów sprzed kilku lat. Rynek weselny cały czas się zmienia i trzeba nadążąć za tymi zmianami. Na bieżąco śledzę trendy, szkolę się, tworzę nowe rodzaje teledysków ślubnych. Wszystko po to, by oddawać Wam produkty najwyższej jakości i z najwyższej półki. Jestem również aktywny w mediach społecznościowych, co według mnie ma duże znaczenie. To właśnie tam pojawiają się nowe trendy, które – po koniecznych przeróbkach – można wdrażać do produkcji ślubnych. Dzisiaj kamerzysta Katowice to nie tylko zwykła rejestracja uroczystości. To tworzenie małych dzieł sztuki. Filmów, które przez wiele lat będą przywoływały najpiękniejsze emocje.

Filmowiec ślubny Katowice – teledyski

Kamerzysta na wesele na Śląsku

Mam nadzieję, że te kilka minut, które poświęciliście na przeczytanie tego, co miałem Wam do przekazania pozwolą Wam podjąć decyzję dotyczącą wyboru filmowca ślubnego. Zachęcam Was do obejrzenia innych moich produkcji ślubnych, umówienia się na spotkanie i porozmawiania. Jestem przekonany, że wspólnie możemy stworzyć piękny film ślubny z Waszego WIELKIEGO DNIA. Pozdrawiam Was serdecznie, do zobaczenia! Łukasz Fedorczyk
Filmowiec ślubny Katowice

Posty powiązane