Kamerzysta Katowice

Wybór filmowca ślubnego, popularnie zwanego kamerzysta Katowice, to trudne zadanie.

Organizując Wasz ślub i wesele musicie podjąć wiele decyzji. Mam nadzieję, że ułatwię Wam chociaż jedną z nich. Sala ślubna, suknia, garnitur, zespół na wesele lub DJ, wybór fotografa, kamerzysty – to tylko niektóre z zadań, które stoją przed osobami planującymi wesele.

Kamerzysta Katowice – kto będzie najlepszy?

Zdaję sobie sprawę, że filmowców ślubnych działajacych w Katowicach jest bardzo wielu. Dlatego też skupię się na przedstawieniu Wam swojej osoby, tego jak pracuję i efektów pracy. Kamerzysta pracujący w mieście Katowice musi – moim zdaniem – przede wszystkim znać ten region, podejście ludzi do różnych spraw, tradycje i mieć oko. Jest to ważne, by wychwycić momenty, które są bardzo istotne nie tylko podczas ślubu, czy wesela, ale również podczas przygotowań i błogosławieństwa rodziców.

Filmowiec ślubny Katowice

Od lat tworzę nietuzinkowe i nowoczesne filmy ślubne. Każdy ślub jest inny, nie ma dwóch takich samych wesel. Oczywiście, niektóre rzeczy powtarzają się, ale za każdym razem są inni, niepowtarzalni ludzie. Mowa oczywiście o Parze Młodej, ale także gościach i obsłudze.
Warto wybrać sprawdzonego kamerzysta Katowice, bo ślub to wyjątkowa impreza, którą ma się zwykle raz w życiu.

Zobacz teledyski ślubne

Kamerzysta Katowice – to ważna postać na weselu

Dlaczego tak uważam? Po pierwsze: tworzy dla Was pamiątkę na całe życie. Ile razy widzieliście filmy z wesel znajomych, których nie dało się oglądać, bo były tak nudne lub źle nagrane i zmontowane? Na pewno wiele. Dlatego wybierzcie najlepszego kamerzystę, który stworzy dla Was nieszablonowy film, pełen emocji i najlepszych wspomnień. Jestem przekonany, że powierzając mi to zadanie będziecie spokojni i zadowoleni z efektów.
kamerzysta katowice

Dyskretny kamerzysta Katowice to postawa

Moi Klienci bardzo cenią sobie, że w tak ważnym dla nich dniu nie byłem postacią pierwszoplanową. Czasem się tak zdarza, że filmowiec, czy fotograf ślubny próbują wszystko ustawiać, reżyserować. Ja natomiast wychodzę z założenia, że jest to reportaż. Pracuję dyskretnie, czasem podpowiadam (bo przecież dla Was to pierwsze tak poważne wydarzenie w życiu, a ja byłem już na kilkuset ślubach), staram się być niewidocznym, ale rejestrować wszystkie ważne chwile. Sprzęt, którym dysponuję pozwala mi na taką pracę, która nie irytuje gości oraz pary młodej.

Na jakim sprzęcie pracuję?

Uwielbiam to, co robię. Gdy wstaję rano w dniu wesela, od razu jestem uśmiechnięty. To nie tylko moja praca, ale i pasja. Kocham rejestrować emocje. Każdego roku inwestuję w sprzęt. Dzisiaj jakość filmów 4K to u mnie standard. Jednak to za mało – dlatego dbam o to, by w filmie ślubnym były ujęcia w zwolnionym tempie, kadry z drona, a także nagrywam krótki plener ślubny w dniu wesela.
Kamerzysta Katowice
Pracuję na sprzęcie Sony. Dodatkowo posiadam osprzęt z najwyższej półki – w tym drona, gimbala, czy monopody i statywy. Wszystko po to, by dopasować się do każdej sytuacji i zrealizować najlepszy film ślubny.

Teledysk ślubny i dłuższy film

W większości przypadków realizuje dłuższy film ślubny (około 45 minut), a dodatkowo teledysk, czyli skrót wesela. Oczywiście, jestem otwarty również na inne propozycje Klientów.
Uważam, że taka długość filmu pozwoli na ujęcie wszystkiego, a zarazem nie będzie to nudny film. Sam montuję wszystkie filmy, dzięki czemu macie pewność, że niezwykły pomysł na daną produkcję zostanie zrealizowany od początku do końca.

Kamerzysta Katowice – ranking

Nigdy nie ścigałem się w żadnych, najczęściej płatnych rankingach. Najważniejszą ocenę wystawiają moi zadowoleni Klienci. Jest ich bardzo wielu. To oni polecają mnie “pocztą pantoflową”, co świadczy o tym, że są zadowoleni z mojej pracy. Opinie klientów możecie znaleźć na mojej stronie oraz w Google. To najbardziej rzetelny ranking kamerzystów ślubnych.

Zapraszam do kontaktu. Zróbmy wspólnie najpiękniejszy film ślubny!

Posty powiązane