Kamerzysta Śląsk

FIlm wesele Umami

Witajcie! Bardzo cieszę się, że w poszukiwaniu kamerzysta Śląsk trafiliście na moją stronę! Zapewniam Was, że spędzimy wspólnie kilka ciekawych chwil!

Nazywam się Łukasz Fedorczyk i od kilkunastu lat pracuję jako kamerzysta Śląsk. Tworzę teledyski ślubne oraz nowoczesne filmy z wesela. Za chwilę przekonam Was dlaczego warto powierzyć mi realizację filmu z Waszego wesela.
kamerzysta śląsk

Kamerzysta Śląsk – potrafi uchwycić piękne emocje

Miłość to piękne uczucie, które nadaje naszemu życiu sens. Szczere emocje są najpiękniejszym wydarzeniem wesela. To, gdy uronicie łezkę podczas przysięgi, czy gdy patrzycie sobie w oczy podczas pierwszego tańca sprawia, że moja praca jest dla mnie dużą satysfakcją. Witam Was na mojej stronie – mam nadzieję, że zostaniecie tutaj dużo dłużej, jeśli szukacie kamerzysty Śląsk. Zobaczcie moje portfolio. Oto kilka teledysków z wesel.

Ślub ma się raz w życiu – wybierz najlepszego kamerzysta Śląsk

Najlepsi w tej branży potrafią uchwycić każdy ważny moment, jednocześnie nie przeszkadzając w celebracji ważnych momentów. Właśnie tak pracuję. Staram się być najbardziej dyskretnym filmowcem, gdy tworzę film z wesela na Śląsku, czy też w innych rejonach Polski.

Miłość, emocje, uśmiechy i Wy. To wszystko tworzy niesamowity film z wesela. Właśnie dlatego każdą parę porywam też na krótki plener ślubny. Dzięki temu macie chwilę dla siebie, gdy możecie odpocząć od weselnego zgiełku. Wówczas staram się stworzyć kilka niezwykłych ujęć, które urozmaicą Wasz film ślubny.

Nieważne, czy jestem kamerzystą w Gliwicach, Katowicach, Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Tychach, Rybniku, Zabrzu, czy w innym mieście na Śląsku, zawsze szukam miejsc, w których stworzymy razem piękne, przepełnione emocjami filmy.
filmowiec ślubny Śląsk
Od czego zacząć poszukiwanie kamerzysty na Śląsku?
Przede wszystkim od portfolio, które skrywa zrealizowane filmy danego filmowca. Moje portfolio możecie znaleźć na stronie głównej. Tam zamieszczam na bieżąco najnowsze filmy z wesela na Śląsku i nie tylko. Najważniejszy jest pomysł na film z wesela. Nie może to być zlepek przypadkowych ujęć, bez żadnej konsekwencji. Dobór muzyki w filmie z wesela również należy do trudnych i ważnych rzeczy. Osobiście dopasowuję listę utworów do filmu, by pasowały do klimaty Waszego wesela. To moim zdaniem jedna z najważniejszych rzeczy podczas montażu filmu.

Kamerzysta Śląsk – jak wybrać najlepszego?

Ile razy słyszałem od swoich par młodych “Nie lubię kamery”, “Źle wyglądam na zdjęciach i filmie”, a po oddaniu materiału zmieniają zdanie i są zachwyceni tym, jak zostali uchwyceni. Dlatego staram się tworzyć między nami pewnego rodzaju więź. Tylko wtedy zrealizujemy razem film z wesela Waszych marzeń. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, więc jeśli szukacie kamerzysta Śląsk, który sprawi, że wyluzujecie się przed kamerą, a film z Waszego wesela będzie niesamowity, to zachęcam do kontaktu. Podczas spotkania poznamy się, pokażę Wam moje produkcje i opowiem jak pracuję, a Wy zdecydujecie, czy chcecie zlecić mi film z Waszego ślubu.
film z wesela Śląsk

Kamerzysta Śląsk, który nieustannie inwestuje w sprzęt i siebie

Mam swój własny styl, który podoba się moim Klientom. Ciągle jednak wymyślam coś nowego i nie podążam za schematami. Staram się być kreatywny, czasem zdarza mi się improwizować, gdy wpadnę na świetny kadr. Praca kamerzysty na Śląsku cz w innym regionie różni się od pracy fotografa ślubnego, dlatego czasem coś, co na zdjęciu będzie wyglądało super, nie sprawdzi się na filmie. Dlatego też nie sugeruję się pracą innych, tylko tworzę swoje własne, często przełomowe rozwiązania w filmach ślubnych.

Ślub, wesele i plener oczami filmowca ślubnego ze Śląska

Górny Śląsk jest bardzo pięknym i zróżnicowanym regionem Polski. Oprócz takich miejsc na sesje ślubne jak Palmiarnia w Gliwicach, Nikiszowiec, park w Pszczynie, znam jeszcze wiele innych. Zdarza się, że z moimi parami wyjeżdżamy za granicę, by stworzyć plener ślubny we Włoszech, czy Hiszpanii.

Niektórym marzy się zimowy plener ślubny i wówczas powstają takie cuda! Pamiętajcie, że Śląsk to również góry. Tak pięknie było w Szczyrku, który przecież jest rzut beretem od stolicy Śląska.

Dlaczego ja, czyli kamerzysta Śląsk?

Od kilkunastu lat tworzę filmy ze ślubów i wesel. Gdy wstaję rano i wiem, że dziś opowiem filmowo kolejną piękną historię miłości, to od razu mam uśmiech na twarzy. Bycie kamerzystą to nie tylko moja praca, ale i pasja.
Szczególnie zwracam uwagę na emocje, kolor, kompozycję oraz światło. Zawsze mam przy sobie dodatkowe oświetlenie, ale nie po to, by założyć lampę na kamerę i oślepiać Was i Waszych gości. Czasy, w których tak filmowało się wesela już na szczęście minęły. Jestem świadomym kamerzystą Śląsk i potrafię operować światłem tak, by stworzyć świetny klimat filmu.
Kamerzysta Gliwice

Filmowiec ślubny ze Śląska, który współpracuje z DJ-ami i zespołami

To, że dogaduję się z każdym fotografem jest moją wizytówką. Od razu z uśmiechem przedstawiam mój pomysł na film i opowiadam im jak pracuję. Następnie słucham ich uwag i tego, na czym im zależy – byśmy wzajemnie sobie nie przeszkadzali. Na moich filmach nie ma fotografów, a mnie nie ma na zdjęciach. No chyba, że zaprzyjaźniony fotograf chce mi zrobić zdjęcie. Dobrze dogaduję się też z DJ-ami oraz zespołami. Komunikuję im na czym mi zależy, potrafię doradzić jakie światło na sali będzie najlepsze, zawsze konsultuję przebieg zabaw – by jak najlepiej uchwycić je na filmie.

Podsumowując: Jeśli szukacie kamerzysta Śląsk, to zachęcam do kontaktu. Myślę, że razem stworzymy coś pięknego!

Zapraszam do przeczytania innych artykułów związanych z tematyką ślubną

Posty powiązane