Nowoczesny teledysk ślubny

kamerzysta śląsk

Film z wesela musi być pamiątką na całe życie. Nie pozwólcie na to, by obejrzeć go jeden raz i odłożyć na półkę. Właśnie dlatego film musi być stworzony w ciekawy sposób np. można nakręcić i zmontować nowoczesny teledysk ślubny. To jedna z ciekawszych form filmowego podsumowania Waszego wielkiego dnia.

Nowoczesny teledysk ślubny – co to jest?

Na to pytanie można odpowiedzieć bardzo krótko, jednak ja postaram się przybliżyć Wam formę zwaną nowoczesnym teledyskiem ślubnym. Przede wszystkim jest to krótki, dynamiczny film. Często zawierający ujęcia od przygotowań, aż do oczepin. Jednak nie tylko. Pojawiają się w nim ujęcia plenerowe – czy to nagrywane w dniu ślubu, czy w innym terminie. To piękne uzupełnienie filmu z wesela. Coraz częściej w nowoczesnym teledysku ślubnym jest nie tylko muzyka, ale również tzw. efekty, czyli fragmenty rozmów, dzwony kościelne, życzenia gości. Forma tego rodzaju filmu ślubnego zmienia się z każdym następnym sezonem weselnym. Kreatywny filmowiec potrafi stworzyć krótkie arcydzieło. Niektórzy preferują filmy bardziej zwariowane, które często nie układają się chronologicznie. Ja jednak preferuję montaż w taki sposób, by film był historią miłości opowiedzianą od początku do końca chronologicznie.

Nowoczesny teledysk ślubny

Zobacz moje produkcje, które realizowałem na przestrzeni ostatnich kilku lat. Co ważne – obecnie filmuję w jakości 4K, często korzystam z ujęć w zwolnionym tempie.

Teledysk ślubny a dłuższy film

Wiele par młodych staje przed wyborem – teledysk ślubny czy może jednak dłuższy film. To dosyć istotna kwestia. Charakter obu tych produkcji jest inny. Inaczej kręci się wówczas materiał, inaczej podchodzi do zabaw i animacji weselnych. Ja jednak zazwyczaj tworzę z wesela zarówno dłuższy film (standardowo między 30 – 45 minut) oraz nowoczesny teledysk ślubny (około 3-5 minut). Moim zdaniem jest to najlepsze rozwiązanie. Macie pamiątkę w postaci dłuższego filmu, który zawiera wszystkie ważne momenty. Znajdziecie w nim m.in. więcej ujęć z przygotowań, pleneru, tańców, czy animacji, a także całą przysięgę, fragment kazania. Natomiast teledysk to typowy skrót. Jest bardzo dynamiczny, zawiera jedynie fragment przysięgi, w większości składa się z ujęć, które trwają bardzo krótko. Dzięki temu produkcja może być “żywa” i chętnie do niej wracacie oraz udostępniacie w social mediach.
nowoczesny teledysk ślubny

Kreatywny teledysk ślubny

W przypadku, gdy para decyduje się wyłącznie na teledysk ślubny trwający 3-10 minut, zdecydowanie i mocno stawiam na kreatywność. Mogę pozwolić sobie na wyszukiwanie pięknych ujęć i ciekawych kadrów, ponieważ nie muszę filmować dłuższych fragmentów animacji, czy zabaw. Wiele zależy również od pary młodej. Jeśli ustalimy, że mogę popuścić wodze fantazji, to tak właśnie robię i film staje się zupełnie niesztampowy i bardzo kreatywny. Dobrze czuję się też w bardziej klasycznych teledyskach ślubnych, gdzie dominuje uczucie, romantyczność i opowieść o Was.

Zobacz kreatywny teledysk ślubny

Film ten zrealizowałem dla moich przyjaciół. Zależało im właśnie na filmie, który będzie ukazywał najważniejsze momenty ich dnia, ale przy okazji nie będzie tradycyjnym filmem ślubnym. Zrezygnowali oni z wielu “obowiązkowych” elementów wesela np. z pierwszego tańca.

Nowoczesny teledysk ślubny – plener

Uważam, że w przypadku nowoczesnego teledysku ślubnego ujęcia z pleneru są obowiązkowe. To piękne uzupełnienie opowieści o Was. Jeśli będziecie na tyle odważni, to możemy nagrać również Wasze słowa o drugiej połówce, możecie napisać sobie listy, które odczytacie. Pomysłów mam mnóstwo. Jednym z nich jest również wyjazd za granicę, by zrealizować wyjątkowe ujęcia do filmu. O tym, jak organizuję dla par młodych sesje zagraniczne napisałem w artykule Filmowy plener ślubny. Zachęcam Was do przeczytania. Może gdzieś razem polecimy?
nowoczesny teledysk ślubny

Nowoczesny teledysk ślubny TOP 3

Wiele osób takie właśnie hasło wpisuje w wyszukiwarce, gdy chce znaleźć najlepszego filmowca na swój ślub. Mnie raczej nie znajdziecie w tego typu zestawieniach, gdyż wszelkiego rodzaju rankingi kamerzystów TOP 3, TOP 5, TOP 10 są zazwyczaj opłacone i na szczycie nie jest ten, kogo cenią klienci, ale ten, który najwięcej zapłacił. Dlatego też ja stawiam na opinie i polecenia moich par młodych. To one są zadowolone z moich filmów i polecają mnie zarówno w internecie, jak i wśród swoich znajomych. Gwarantuję Wam, że film ślubny, który stworzę będzie dla Was TOP 1.

Nowoczesny teledysk ślubny z Zakopanego

Realizując film z Zakopanego, z tradycyjnego, góralskiego wesela stanąłem przed trudnym zadaniem. Jak połączyć tradycję z nowoczesnością. Myślę, że się udało. Efekty możecie zobaczyć powyżej!

Nowoczesne teledyski ślubne

Według mnie teledyski z wesela to doskonała pamiątka. Otrzymujecie ode mnie film, który jest dynamiczny, dobrze zmontowany, w jakości 4K, zawierający elementy tzw. slow motion, czyli zwolnione tempo, a także ujęcia z drona. Nowoczesne teledyski ślubne to znakomita forma reportażu z tego ważnego dnia. Każde wesele jest inne, każde wymaga innego podejścia i odnalezienia się w różnych sytuacjach. Jestem przekonany, że wybierając mnie do realizacji Waszego filmu ślubnego będziecie zadowoleni z efektów.

Nazywam się Łukasz Fedorczyk

Od kilku lat tworzę dla Was wspomnienia. Realizuję nowoczesne teledyski ślubne, które spełniają Wasze oczekiwania i są piękną pamiątką na lata. Jeśli macie do mnie pytania, to zapraszam do kontaktu. Poznajmy się, opowiedzcie mi o swoim weselu, o swoich pomysłach. Razem stworzymy historię Waszej miłości.
Nowoczesny teledysk ślubny

Posty powiązane