Filmowy plener ślubny

Sesja ślubna we Włoszech Como

Marzy Wam się piękny, romantyczny plener ślubny? Góry, morze, łąka, polskie miasto, a może inny kraj? Wszystkie pomysły są znakomite! Stwórzmy wspólnie filmowy plener ślubny!

Dla wielu par młodych, filmowy plener ślubny to nieodłączna część reportażu z wesela. Oprócz ujęć z przygotowań, ślubu oraz wesela warto wpleść w film również ujęcia plenerowe. Najczęściej plener realizuje się innego dnia. Wówczas możemy jego stworzeniu poświęcić cały dzień.

Filmowy plener ślubny w górach

Polskie góry są piękne! To doskonałe miejsce na sesję ślubną zarówno latem, jak i zimą. W tym pierwszym przypadku niesamowity klimat tworzą nie tylko szczyty, ale i zielone drzewa, mech, śpiew ptaków. Całość urozmaicają ujęcia z drona, które wykonuję. Zimą natomiast świetnego efektu dodają płatki śniegu. Na taki właśnie plener ślubny w górach zimą wybrałem się z jedną z moich par młodych. Efekt zobaczcie sami!

Plener ślubny w dniu wesela

Od realizacji tego pomysłu odchodzi wielu filmowców ślubnych oraz fotografów. Dzień wesela jest przepełniony różnymi atrakcjami – począwszy od pierwszego tańca, zabawy z gośćmi, animacjami prowadzonymi przez DJ-a czy zespół, aż po oczepiny. Musicie jeszcze przecież porozmawiać z gośćmi, nacieszyć się tym dniem. Dlatego też zazwyczaj w realizuję tylko krótki plener w dniu wesela. Jest to dosłownie kilka ujęć, najczęściej nagrywanych w pobliżu sali, na tle zieleni, czy innych ciekawych obiektów. Warto poświęcić na niego 15-20 minut, bo efekt w filmie jest rewelacyjny.

Zagraniczny plener ślubny

Jako kamerzysta Śląsk chętnie wybieram się za granicę z parami młodymi. Dzięki temu możemy wspólnie zrealizować plener ślubny we Włoszech, Hiszpanii czy Grecji. Jestem otwarty również na inne kierunki, w których można stworzyć filmową sesję ślubną np. Barcelonę, Santorini, jezioro Como. Prywatnie uwielbiam podróżować. Zwiedziłem już wiele miejsc w Europie, dzięki temu znam doskonałe miejsca, w których można zrealizować plener ślubny w Sevilli, Mediolanie, Madrycie czy na wybrzeżu Amalfi.
Plener ślubny Como

Czy zagraniczny plener ślubny jest drogi?

Od razu odpowiem: NIE! Dlaczego? Otóż, jak już wspomniałem, często podróżuję. Znam sposoby na wyszukanie tanich połączeń lotniczych do wielu miejsc. Czasem trafiają się bilety na samolot w cenie 29 czy 39 złotych! Tak więc wylot na sesję zagraniczną nie musi być drogi. Oczywiście, dochodzą inne koszty – np. noclegu, wyżywienia, czy wynajęcia samochodu. Jednak nie muszą być one wysokie. W mniej turystycznych, a pięknych miejscach, można przenocować naprawdę w przyzwoitych cenach. Jeśli będziecie chceli, to pomogę Wam znaleźć tanie loty i noclegi. Doradzę też, gdzie warto pojechać, by ujęcia w filmowym plenerze ślubnym zachwycały.

Plener ślubny nad jeziorem Como

Plener ślubny w Polsce

Nasz kraj jest piękny! Można z całą stanowczością powiedzieć “Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Morze, góry, lasy, pustynia, zamki, pałace – co tylko chcecie i czego zapragniecie. Wszędzie tam możemy zrealizować filmowy plener ślubny w Polsce.
Popularne miejsca na sesje ślubne w Polsce to:

  • Pustynia Błędowska
  • Gdynia Orłowo
  • Kraków
  • Starówka w Warszawie
  • Stare miasto w Gdańsku
  • Polskie Malediwy
  • Szczyrk
  • Zakopane
  • Dworek lub pałac

Sesja ślubna w Pszczynie

Pałac w Pszczynie w województwie Śląskim to jedno z najpiękniejszych miejsc na sesję ślubną. Otoczenie jest rewelacyjne, można tam zrealizować mnóstwo fantastycznych ujęć. Trzeba tylko wybrać się tam o odpowiedniej porze. Para młoda może skorzystać też z łódki. Koszt jej wynajęcia nie jest wysoki, a efekt rewelacyjny. Zresztą zobaczcie sami.

Marzy Wam się sesja ślubna we Włoszech?

Włochy to państwo, które mnie zachwyca. Uwielbiam nie tylko wielkie miasta, w których wszystko jest odnowione i przygotowane pod turystów. Kocham zwiedzać te mniejsze włoskie miejscowości, w których nie ma zbyt wielu turystów. Dzięki temu możemy poczuć jak żyją Włosi, spróbować oryginalnych potraw i zobaczyć niesamowite miejsca. Jakie było moje zaskoczenie, gdy spacerując z parą młodą uliczkami jednego z włoskich miast, wiele osób siedzących na ławkach, czy w ogródkach restauracyjnych biła im brawo. Co rusz ktoś składał życzenia, uśmiechał się. Włosi to bardzo otwarty naród. Dzięki temu przyjemniej i łatwiej realizuje się sesję ślubną.
Sesja ślubna we Włoszech

Gdzie zrealizować plener ślubny we Włoszech?

Pomysłów jest naprawdę sporo! Może to być Rzym, Mediolan czy Piza. Łatwo i tanio można się dostać do tych miast m.in. z Katowic czy Krakowa. Jednak ciekawym wyborem będzie również wybrzeże Amalfi w pobliżu Neapolu, czy jezioro Como. Oczywiście, podobnie jak w Polsce, wiele miejsc przygotowanych specjalnie pod sesje zdjęciowe wymaga uiszczenia opłaty, jednak tuż obok są równie piękne, a bezpłatne lokalizacje.

Chcecie zrealizować sesję ślubną za granicą?

Czekam na Wasz kontakt! Opowiedzcie mi o swoich pomysłach, przedstawcie swoją wizję i razem wybierzmy miejsce. Zróbmy filmową sesję ślubną, którą będziecie chceli bez przerwy oglądać.

Posty powiązane