Film z wesela Śląsk

Film z wesela Śląsk

Narzeczeni z Katowic, Gliwic, Bytomia, Chorzowa, Zabrza, Tychów, Rybnika czy Wodzisławia najczęściej szukają kamerzysty właśnie ze swoich okolic. Film z wesela Śląsk to przecież pamiątka na całe życie, dlatego warto powierzyć jego realizację profesjonalnemu filmowcowi ślubnemu. Jeśli jeszcze mieszka na Śląsku i rozumie specyfikę tego regionu, to tym lepiej.

Wasz ślub zbliża się wielkimi krokami? Może wydaje Wam się, że dwa lata czy rok to odległa data, jednak zapewniam Was, że czas minie nim się obejrzycie. Dlatego warto poszukać osoby, która zrealizuje film z wesela. Śląsk to moje miejsce, to tutaj żyję, tutaj pracuję i tutaj tworzę niezwykłe filmy i teledyski ślubne. Zaufało mi już wiele osób. Postaram się przekonać Was do siebie. Poświęćcie mi kilka minut, a na pewno nie pożałujecie.

Film z wesela Śląsk

Nasz region jest wyjątkowy. Śląsk jest bardzo zróżnicowany, bo sąsiadujące ze sobą miasta często różnią się w wielu aspektach. Jedne z nich określane są jako bardziej śląskiej, inne jako te bardziej polskie. Ile jest w tym prawdy? Nie chciałbym się nad tym rozwodzić. Jestem tutaj przecież po to, by zachęcić Was do wyboru kamerzysty na Wasze wesele.
Film z wesela Śląsk

TOP 5 filmowców ślubnych Śląsk

Takie frazy często spotykacie w różnych miejscach. Mają Wam one przybliżyć sylwetki najlepszych filmowców ślubnych na Śląsku. Ja nie będę bawił się w tego rodzaju rankingi i nigdy też w nich nie startuję. Są one zazwyczaj płatne i najwyższe miejsca mają tam niekoniecznie najlepsi, ale ci, który najwięcej zapłacili. Najlepszą ocenę wystawiają mi bowiem moi Klienci, którzy są zadowoleni z realizowanych przeze mnie filmów z wesela. Często polecają mnie też DJ-eje czy zespoły. Współpracuję również z wieloma fotografami, którzy cenią sobie styl mojej pracy. Zawsze staram się być dyskretny, pomocny, a jednocześnie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Teledysk ślubny Śląsk

Szukając filmowca na wesele musicie zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Są to aspekty bardzo ważne:

  • doświadczenie
  • sprzęt
  • poczucie estetyki
  • zrozumienie branży
  • zrealizowane filmy
  • rozmowa na żywo

Dlaczego są to tak ważne sprawy? Mówiąc o doświadczeniu mam na myśli to, że filmowiec ślubny, którego wybieracie na swoje wesele musi mieć na koncie conajmniej kilkanaście zrealizowanych filmów. Dlaczego? Mimo że wiele rzeczy na weselach jest podobnych, to jednak za każdym razem to inne wydarzenie. Zawsze opowiadamy nową historię, często wydarzają się rzeczy nieprzewidziane. Doświadczony filmowiec ślubny uchwyci je w najlepszy sposób. Mówiąc o sprzęcie mam na myśli wyposażenie, którym dysponuje kamerzysta. Musi być najwyższej jakości – ja posiadam kamery 4K, nagrywające również w slow motion (zwolnione tempo), drona oraz mnóstwo stabilizatorów i statywów. Dbam też o jakość dźwięku. Zależy mi, by przysięga czy kazanie były nagrane bardzo dobrze. Podobnie dźwięk na sali.
film ślubny Śląsk
Poczucia estetyki chyba nie muszę tłumaczyć. Profesjonalista zadba nie tylko o to, co na pierwszym planie, ale również o to, by sukienka babci nie wisiała na drzwiach, gdy filmowane są przygotowania pana młodego. Ważne jest też zrozumienie branży i mam tutaj na myśli szeroko pojętą specyfikę wesel. Trzeba dopasować się do każdych warunków – niezależnie czy w kościele jest mało miejsca, czy na sali trzeba filmować “pod światło”. Ważne jest też dogadywanie się z fotografem czy zespołem. To od współpracy z tymi osobami wiele zależy. Zrealizowane filmy ślubne, czyli portfolio, są bardzo ważne. To na ich podstawie wybieracie osobę, która zrealizuje film z wesela Śląsk. Na koniec zostawiłem spotkanie na żywo – uważam, że rozmowa twarzą w twarz jest bardzo ważna przy wyborze kamerzysty. Spotkania online, niestety, nie są w stanie dorównać rozmowie na żywo. Dzięki niej poznajemy usługodawcę, dowiadujemy się o nim wielu rzeczy. Dzięki takiemu spotkaniu, podczas Waszego wielkiego dnia będzie Wam o wiele przyjemniej współpracować.

Film z wesela Śląsk

Teledysk ślubny czy dłuższy film z wesela?

Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które wkrótce mają stanąć na ślubnym kobiercu. Opowiem Wam jak widzę to ja. Najczęściej realizuję dłuższy film ślubny (około 30-45 minut), a oprócz teledysk. Moim zdaniem taka długość filmu jest optymalna i pozwoli na uchwycenie wszystkich ważnych momentów, a jednocześnie produkcja nie będzie nudna. Oczywiście, jestem otwarty na Wasze propozycje.

Plener ślubny w dniu wesela

To nieodłączny element moich filmów ślubnych. Zawsze staram się wyciągnąć parę młodą chociaż na kilka minut – np. zachód słońca. Wówczas realizujemy kilka ciekawych ujęć do filmu z wesela. Śląsk to ciekawe miejsce i zawsze w pobliżu sali jest coś niezwykłego. Często też ogród przy sali pozwala na nagranie fantastycznych ujęć. Liczy się kreatywność, a mi jej nie brakuje.

Kamerzysta Śląsk – zobacz teledysk z wesela

Czekam na kontakt

Mam nadzieję, że tym krótkim artykułem oraz moimi teledyskami ślubnymi przekonałem Was do siebie. Czekam na Wasze pytania. Chętnie na nie odpowiem. Możecie też opowiedzieć mi o swoim pomyśle na film z wesela. Śląsk to moje miejsce – to tutaj realizuje najlepsze filmy ślubne. Napiszcie, zadzwońcie. Do usłyszenia!

Posty powiązane