TOP 10 piosenek na pierwszy taniec – 2022 r. Zobacz listę

kamerzysta Śląsk

Jak wybrać najlepszą piosenkę do pierwszego tańca? Oto TOP 10 piosenek na pierwszy taniec! Ed Sheeran, Ed Sheeran, Ed Sheeran. Tak czy nie? No nie do końca.

Oczywiście, przez wiele sezonów utwory tego wokalisty dominowały na weselnych parkietach, ale to już raczej przeszłość. Teraz rządzi kto inny. Zobacz najlepsze filmy ślubne 2021 r.

Pary młode bardzo często wybierały Eda Sheerana. Teraz wszystko nieco się zmienia. Staje się on passe jak „Cudownych rodziców mam” na podziękowania dla mam i ojców.

By Wasz taniec wyglądał zjawiskowo warto się do niego przygotować. I chociaż nie jestem zwolennikiem układów, to uważam, że powinniście sobie po prostu ze sobą potańczyć. Ustalcie, co oznacza dany gest i jak partner zasygnalizuje partnerce daną figurę.

Ciężki dym daje komfort

Polecam też ciężki dym na pierwszy taniec – po pierwsze ukryje Wasze nogi, co już wpłynie na to, że się wyluzujecie. Komfort psychiczny jest bardzo ważny. Wiadomo, że pierwszy taniec to stresujący moment, bo to Wy otwieracie imprezę. Pamiętajcie jednak, że wszyscy ludzie na sali to Wasi bliscy i przyjaciele, którzy nie przyszli tam, by się śmiać z Waszych potknięć, ale po to, by świętować razem z Wami!

Ważne jest, byście wybrali najlepsze piosenki na pierwszy taniec 2022. To musi być Wasza nuta! Musi się Wam dobrze kojarzyć, bo tylko wtedy będziecie z przyjemnością do niej tańczyć.

10 najpopularniejszych piosenek na pierwszy taniec

Jasmine Tompson – Willow

Lady Gaga, Bradley Cooper – Shallow

Ed Sheeran „Perfect”

I do it for You i Bryan Adams

Meghan Trainor – Like I’m Gonna Lose You ft. John Legend

Calum Scott, Leona Lewis – You Are The Reason

All of me – Jonn Legend

Dream a little dream of me – Michael Buble

You & I – John Legend

Say you love me – Jessie Ware

Z mojego poradnika dowiesz się też jacy DJ na wesele Śląsk są najlepsi i jak ich wybrać!

Posty powiązane