Piosenki na podziękowania dla rodziców TOP 7

Podziękowania Monika Kuba

Dla każdego dziecka rodzice to najważniejsze osoby. Nic więc dziwnego, że chcą im podziękować podczas wesela. Zawsze pojawia się jednak dylemat “co kupić, by wyrazić naszą wdzięczność?”.

Wasi rodzice na pewno nie oczekują prezentów i nagród. Będzie im jednak bardzo miło, gdy poprosicie ich na środek sali, podziękujecie przy wszystkich gościach i wręczycie drobne upominki. Są jednak też inne pomysły na podziękowania dla rodziców.

1. Filmowe podziękowania dla rodziców

Możecie stworzyć film z podziękowaniami dla rodziców (chętnie Wam w tym pomogę – napiszcie do mnie). To bardzo popularna forma. Do niedawna często pojawiały się filmiki z karteczkami, na których w zabawny sposób prezentowano za co dzieci dziękują rodzicom. Teraz jest moda na nieco bardziej nostalgiczne i wzruszające podziękowania dla rodziców. Fajnie sprawdza się również prezentacja ze zdjęć. Pamiętajcie jednak, by film nie był zbyt długi, bo na weselu macie jeszcze sporo innych atrakcji.

2. Dedykacja muzyczna i taniec

Warto wybrać jedną z wielu piosenek, które stworzone są z myślą o takich właśnie chwilach. Jedną z nich jest utwór “Cudownych rodziców mam”. Ta piosenka często wydaje się jednak zbyt “oklepana”, dlatego młode pary wybierają inne piosenki na podziękowania dla rodziców. Wśród nich są:

MIG – Podziękowania dla rodziców

Dla mamy – Kortez

Walc dla rodziców – Bayer Full

Podziękowania dla rodziców – Cliver

Tylko Wy rodzice – Bajery

To dzięki Wam – Preludium

Kochani moi rodzice – Bernadeta Kowalska

Nie musicie jednak wybierać którejś z tych zaproponowanych. Warto zadedykować taką piosenkę, która Wam się dobrze kojarzy, a Wasi rodzice również ją znają i lubią.

3. Przemówienie

Wiele par decyduje się na przemówienie. Młodzi wspólnie ustalają, co chcą powiedzieć, dzielą się kwestiami i po prostu wyrażają swoją wdzięczność. Po wszystkim wręczane są prezenty lub kwiaty. Pamiętajcie jednak, by przygotować własne podziękowania, a nie czerpać inspiracji z internetu. Jeśli nie chcecie z podziękowań dla rodziców robić show, to wybierzcie takie klasyczne podziękowania dla rodziców.