Podziękowania dla rodziców. Co wręczyć im na weselu?

Podziękowania dla rodziców pomysły

Rodzice to najważniejsze osoby dla każdego. Nie jest więc niczym nadzwyczajnym, że dzieci chcą im podziękować podczas wesela. Często mają jednak dylemat “co kupić, by wyrazić naszą wdzięczność?”.

Rodzice na pewno nie czekają na prezenty i nagrody. Jednak będzie im na pewno bardzo miło, gdy zaprosicie ich na środek parkietu i przy wszystkich gościach podziękujecie. Jakie prezenty dać rodzicom podczas wesela? Oto kilka pomysłów:

1. Kosze ze słodyczami itd.

Kosze z upominkami takimi jak: kawa, słodycze, herbata i alkohol to bardzo popularne prezenty dla rodziców. Na pewno się z nich ucieszą. Jednak pamiętajcie, że nie jest to wyszukany prezent.

2. Obrazy lub zdjęcia na płótnie

Taka forma podziękowań sprawdza się i jest często wykorzystywana. Najlepiej wydrukować wspólne zdjęcie z rodzicami, które wcześniej zrobicie przy jakiejś okazji np. podczas urodzin ojca lub innej imprezy rodzinnej.

3. Album ze zdjęciami

W dzisiejszych czasach coraz rzadziej mamy do czynienia z tradycyjnymi fotografiami, a szkoda. Pomyślcie ile razy sami, odwiedzając rodzinny dom, sięgaliście po stare albumy. Na pewno często. Dlatego będzie to dobry pomysł na prezent dla rodziców podczas wesela.

4. Filmowe podziękowania dla rodziców

Stwórzcie film z podziękowaniami dla rodziców. Do niedawna często pojawiały się filmiki z kolorowymi karteczkami, na których w zabawny sposób prezentowano za co dzieci dziękują rodzicom. Teraz jest moda na nieco bardziej nostalgiczne i wzruszające podziękowania dla rodziców. Pomogę Wam stworzyć taki film – napiszcie do mnie.

5. Dedykacja muzyczna i taniec

Wybierzcie jedną z wielu piosenek, które stworzone są z myślą o takich właśnie chwilach.

6. Wspólna wycieczka dla 4 osób

Wasi rodzicie będą musieli co jakiś czas się spotykać, choćby przy okazji Waszych rocznic, urodzin czy chrzcin Waszego dziecka. Dobrze byłoby, gdyby się znali i lubili. Warto więc zorganizować im wyjazd integracyjny np. do SPA. Najlepszym rozwiązaniem będzie kilkudniowy wyjazd weekendowy, ale sprawdzi się też wspólna, krótka wizyta w jacuzzi.

7. Oscarowe show

Zdarza się, że podziękowania dla rodziców to podczas wesela wielkie show. Porozmawiajcie o tym z Waszym DJ-em lub zespołem. Na pewno pomogą Wam w organizacji. Dobrym pomysłem jest np. gala wręczenia Oscarów. Wówczas rozwijany jest czerwony dywan, goście tworzą szpaler i świecą latarkami w telefonach, a każdy z rodziców maszeruje środkiem. Na końcu wręczany jest Oscar za najlepszą rolę życia – rolę matki lub ojca. Zapewniamy Was, że wrażenia są niesamowite.

Oscarowe show zobaczysz w tym moim teledysku