Nowoczesny film ślubny

/Nowoczesny film ślubny
Nowoczesny film ślubny 2021-09-27T15:24:19+02:00

Film z Waszego ślubu i wesela realizuję już od przygotowań. Chcę, by reportaż z tego najważniejszego dnia był kompletny. Zmontowany przeze mnie film jest bardzo dynamiczny i ogląda się go przyjemnie. Tańce poprzeplatane są z konkursami i zabawami. Produkcja zawiera też tradycyjne elementy jak: błogosławieństwo rodziców czy fragment kazania, a także przysięgę, którą sobie składacie. Na filmie nie zabraknie również oczepin.

Przygotowuję również jeden teledysk ślubny – podsumowujący całe wesele. Takim klipem najczęściej chwalicie się w mediach społecznościowych.

W gotowym filmie znajdą się m.in. przygotowania, błogosławieństwo, najważniejsze momenty ślubu kościelnego wraz z przysięgą, skrót życzeń, materiał z sali weselnej (do oczepin) oraz krótki plener wykonany w dniu ślubu.

Film nagrywam sprzętem Sony z najwyższej półki z osprzętem m.in. slider, stabilizator – gimbal, bezprzewodowe mikrofony, rejestrator dźwięku. Używam również profesjonalnego drona do wykonywania ujęć z powietrza. Posiadam świadectwo kwalifikacji wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, a także świadectwo ukończenia kursu dla operatorów ślubnych wydane przez Archidiecezję Katowicką.
Gotowy film otrzymujecie na pięknym, drewnianym pendrive w pudełeczku.

Wierzę w to, że razem stworzymy coś niesamowitego. Rewelacyjny film, o którym będą wszyscy mówili!

Realizowane przeze mnie filmy trwają od 30 do 45 minut. Dodatkowo montuję krótki teledysk.

Poniżej prezentuję wyłącznie teledyski podsumowujące. Jeśli chcecie zobaczyć pełny film – napiszcie do mnie.

 

 

TELEDYSKI PODSUMOWUJĄCE

Chcesz zobaczyć cały film z wesela?

NAPISZ DO MNIE

KONTAKT

Niesamowita niespodzianka podczas wesela?

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

ZOBACZ OFERTĘ