Kamerzysta na wesele z klasą ★

Organizujesz Wasze wesele? To już końcówka przygotowań, a może dopiero początek? Jeśli jesteś na tej stronie, bo szukasz kamerzysta na wesele z klasą to doskonale trafiłaś!


Nazywam się Łukasz Fedorczyk i zajmuję się tworzeniem nowoczesnych filmów z wesel oraz teledysków ślubnych. Zapraszam, poznajmy się!

Co wyróżnia moje filmy ślubne?

 • jakość 4K
 • ujęcia z drona
 • piękne kolory
 • uchwycone emocje

Kamerzysta na wesele z klasą

Każde przyjęcie weselne jest inne. Wielu parom młodym bardzo zależy, aby ich wesele było z klasą i smakiem. Właśnie na tego typu przyjęciach odnajduję się najlepiej. Potrafię oddać panujący na sali klimat, zadbać o każdy detal i przy okazji pracować bardzo dyskretnie. Swoim ubiorem nie wyróżniam się spośród Waszych gości. Dbam o to, by mój strój był elegancki.

Wesele z klasą – filmowiec ślubny

Zapraszam Cię do obejrzenia kilku teledysków ślubnych z wesel z klasą w moim wykonaniu. Jestem przekonany, że oferuję to, czego szukasz.

Jak wybrać kamerzystę na wesele z klasą?

Dzisiaj już chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że jedną z najważniejszych rzeczy przy wyborze kamerzysty na wesele jest jego portfolio. Wśród filmów, które zrealizował znajdziesz wiele produkcji z wesel podobnych do tego, o którym marzysz. Oczywiście, będą też teledyski ślubne z przyjęć w innym klimacie, jednak po sposobie montażu, jakości dźwięku i obrazu jesteś w stanie ocenić, czy kamerzysta na wesele z klasą Twoje oczekiwania.
Kamerzysta na wesele z klasą

Zadbaj o każdy szczegół

Dbasz o każdy szczegół na swoim weselu. Przygotowujesz najpiękniejsze winietki, zaproszenia ślubne, kwiaty, neonowy napis i ściankę z kwiatów. Chcesz by Wasze wesele było z klasą i w dobrym guście. Właśnie dlatego powinnaś wybrać filmowca ślubnego, który będzie potrafił oddać klimat wesela. Uchwyci każdy detal, doceni Twoją pracę i zauważy wszystko, co tak skrupulatnie przygotowywałaś.

Wesele z klasą – teledysk ślubny

By stworzyć piękny teledysk z wesela z klasą potrzebnych będzie kilka rzeczy. Przede wszystkim najważniejsza decyzja należy do Was. Musicie zdecydować, którego kamerzystę wybrać na wesele z klasą. Gdy już taka decyzja zapadnie – mam nadzieję, że wybierzecie Łukasza Fedorczyka – to pora na ustalenie szczegółów podczas podpisywania umowy. Zawsze prezentuję Parom Młodym zrealizowane przeze mnie filmy. Najczęściej pokazuję te wykonane na sali weselnej, którą wybrali. Przedstawiam jak radzę sobie na weselach z klasą. Ważne jest również Wasze nastawienie. Podczas dnia ślubu staram się niczego nie ustawiać i nie reżyserować. Jednak liczę na współpracę ze strony Pary Młodej. To, jak będziecie zachowywać się przed kamerą ma duży wpływ na efekt końcowy. Dlatego uwielbiam spotkać się z moimi Klientami podczas realizacji podziękowań dla rodziców, czy filmowej sesji narzeczeńskiej. Wówczas poznajemy się, nawiązujemy kontakt, a Wy oswajacie się z moją osobą i kamerą. Kolejną ważna sprawą jest przygotowanie detali. To one sprawiają, że wesele jest z klasą. Nawet tak drobne rzeczy, jak spinki do mankietów, długi welon lub kolczyki pani młodej sprawiają, że film nabiera innego wymiaru.
Kamerzysta wesele z klasą

Filmowiec ślubny z klasą

Jak już wspomniałem, dużą wagę przykładam do tego, by na weselu z klasą nie psuć efektu, o który parze młodej chodziło. Dlatego po pierwsze staram się ubierać elegancko, by wtapiać się w tłum Waszych gości, ograniczam sprzęt do minimum, by móc stworzyć doskonały film ślubny, a jednocześnie nie zastawiać sali statywami, wysięgnikami i plecakami. Lata doświadczeń pozwoliły mi wyposażyć się w taki sprzęt filmowy, który jest najlepszy na wesela.

Dlaczego ja, czyli filmowiec na wesele z klasą?

Wiele powodów podałem już powyżej, jednak podsumuję wszystko w tym miejscu:

 • bogate doświadczenie
 • otwarta głowa
 • kreatywność
 • najlepszy sprzęt
 • filmy w jakości 4K
 • ujęcia z drona
 • ujęcia plenerowe w dniu ślubu
 • elegancki ubiór
 • uśmiech i porady

Kamerzysta na wesele z klasą

Spełnię Wasze oczekiwania

Jestem przekonany, że wybierając mnie jako kamerzystę na swoje wesele z klasą będziecie zadowoleni nie tylko z efektu filmowego, ale również z mojej pracy i zachowania. Najlepsze wesela wymagają najlepszych usługodawców. Zapraszam do kontaktu!

Zobacz mój poradnik ślubny