Ujęcia lotnicze z drona

/Ujęcia lotnicze z drona
Ujęcia lotnicze z drona 2015-05-10T13:34:41+02:00

[vc_row row_type=”row” type=”grid”][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”Zdjęcia lotnicze na wyciągniecie ręki” font_container=”tag:h3|text_align:left” el_class=”heading-title”][vc_column_text]Dzięki nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie zrealizować zdjęcia i filmy z drona. Sprzęt latający, z którego korzystamy sprawdzi się zarówno w filmach promocyjnych, jak i fotografii ślubnej.
Oferujemy unikalną możliwość wykonania zdjęć zarówno z np. 100 metrów, jak również z niedostępnej dla samolotów wysokości np. 20 – 50 metrów.
Quadrocoptery wyposażone są w sprzęt umożliwiający wykonywanie zdjęć w formacie JPG oraz nagrywanie obrazu video jakości FULL HD. Doskonale sprawdzają się przy dokumentowaniu realizacji inwestycji, prezentacji atrakcyjnych terenów czy w filmach ślubnych.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”32px”][vc_custom_heading text=”Sprzęt do zadań specjalnych” font_container=”tag:h3|text_align:left” el_class=”heading-title”][vc_column_text]

Dzięki posiadaniu kilku maszyn możemy odpowiednio dobrać sprzęt do oczekiwań klienta i warunków realizacji zdjęć lub ujęć filmowych.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]lot1

lot2[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]