Opinie – fedorczyk.pl

/Opinie – fedorczyk.pl
Opinie – fedorczyk.pl 2017-07-05T22:04:26+02:00

Bardzo dobry kontakt i świetny film.
Miła współpraca na najwyższym poziomie. Szybkie i profesjonalne wykonanie

Monika & Jakub, para młoda

Jesteśmy zachwyceni współpraca przed ślubem, w dniu ślubu, jak i po ślubie.
Wysoka jakość materiału, wszystko elegancko na tacy podane przed czasem

Natalia & Rafał, para młoda

Film przeszedł najśmielsze oczekiwania. Momenty uchwycone idealnie. Podczas samej uroczystości był prawie niezauważalny, co dawało nam dużą swobodę

Sylwia & Adrian, para młoda

Sprzęt jak i filmy na wysokim poziomie. Z Łukaszem bardzo przyjemnie się współpracowało. Jest kreatywny, otwarty z poczuciem humoru. Łatwy kontakt oraz krótki czas oczekiwania na film. Chcielibyśmy polecić Łukasza wszystkim tym, którzy w dalszym ciągu poszukują kamerzysty na swój WIELKI DZIEŃ.

Bernadeta & Krystian, para młoda

Chcielibyśmy polecić Łukasza wszystkim tym, którzy w dalszym ciągu poszukują kamerzysty na swój WIELKI DZIEŃ. Pełen profesjonalizm i świetna współpraca. Łukasza cechuje wielka kreatywność i otwartość. Człowiek z poczuciem humoru i milionem pomysłów! Świetne ujęcia oraz kadry, współpraca z takimi ludźmi to czysta przyjemność.

Katarzyna & Tomasz, para młoda

Pełen profesjonalizm! Ten Pan zna się na rzeczy jak mało kto! Dziękujemy za cudowny film, który przywołuje piękne wspomnienia. Podziękowania dla rodziców były cudowne, wszyscy goście weselni mówili, że pierwszy raz widzieli takie podziękowania.

Magdalena & Robert, para młoda