O mnie

/O mnie
O mnie 2021-01-08T13:55:26+01:00

Dzień ślubu to najważniejszy moment Waszego życia. Poświęcacie mu wiele czasu, wysiłku i pasji, aby wszystko było tak, jak sobie wymarzyliście.

Nazywam się Łukasz Fedorczyk. Zajmuję się tworzeniem nowoczesnych i kreatywnych filmów ślubnych. Staram się uwiecznić każdą ważną dla Was chwilę, jednocześnie będąc niezauważalnym. Wielu moich Klientów ceni to, że w tak wyjątkowym dla nich dniu nie byłem głównym bohaterem. Pracuję dyskretnie. Chętnie podpowiadam, ale też słucham Waszych propozycji. Chcę, by film z Waszego ślubu i wesela był wspaniałą pamiątką na całe życie.

Nowoczesny sprzęt, z którego korzystam pozwala w doskonały sposób utrwalić każdy moment Waszego WIELKIEGO DNIA. Wierzę, że razem możemy stworzyć film, który będzie wywoływał wspaniałe emocje.

Filmuję sprzętem Sony (pozwalającym filmować nawet w 4K) z kilkoma obiektywami. Używam dodatkowego osprzętu w postaci m.in.: gimbala, slidera, zewnętrznego oraz bezprzewodowego mikrofonu, rejestratora dźwięku – dzięki czemu otrzymujecie film najwyższej jakości. W filmach używam również nowoczesnego drona do wykonania ujęć 4K z powietrza. Posiadam uprawnienia do pilotowania drona wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Montaż odbywa się na profesjonalnym, legalnym oprogramowaniu. Posiadam zaświadczenie pozwalające na pracę w kościołach.